Hemen Ara 05323913981

Hemen Ara 05359253616

Acıbadem Oto Kurtarıcı

Kenan Acıbadem Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Acıbadem'de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Acıbadem ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Acıbadem Oto Kurtarıcı

Ağva Oto Çekici

Kenan Ağva oto çekici hizmetimiz ile 7 gün 24 saat sınırsız olarak zengin kadromuz ile siz değerli müşterilerimize Ağva'da hizmet vermekteyiz.

Ağva Oto Çekici

Ağva Oto Kurtarıcı

Kenan Ağva Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Ağva'da siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Ağva ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Ağva Oto Kurtarıcı

Alemdağ Oto Kurtarıcı

Kenan Alemdağ Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Alemdağ'da siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Alemdağ ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Alemdağ Oto Kurtarıcı

Altunizade Oto Kurtarıcı

Kenan Altunizade Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Altunizade'de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Altunizade ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Altunizade Oto Kurtarıcı

Ataşehir Oto Kurtarıcı

Kenan Ataşehir Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Ataşehir'de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Ataşehir ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Ataşehir Oto Kurtarıcı

Bağdat Caddesi Oto Kurtarıcı

Kenan Bağdat Caddesi Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Bağdat Caddesi'nde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Bağdat Caddesi ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Bağdat Caddesi Oto Kurtarıcı

Bağlarbaşı Oto Kurtarıcı

Kenan Bağlarbaşı Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Bağlarbaşı'nda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Bağlarbaşı ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Bağlarbaşı Oto Kurtarıcı

Beykoz Oto Çekici

Kenan Beykoz oto çekici hizmetimiz ile 7 gün 24 saat sınırsız olarak zengin kadromuz ile siz değerli müşterilerimize Beykoz'da hizmet vermekteyiz.

Beykoz Oto Çekici

Beykoz Oto Kurtarıcı

Kenan Beykoz Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Beykoz'da siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Beykoz ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Beykoz Oto Kurtarıcı

Beylerbeyi Oto Kurtarıcı

Kenan Beylerbeyi Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Beylerbeyi'nde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Beylerbeyi ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Beylerbeyi Oto Kurtarıcı

Bostancı Oto Kurtarıcı

Kenan Bostancı Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Bostancı'da siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Bostancı ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Bostancı Oto Kurtarıcı

Burhaniye Oto Kurtarıcı

Kenan Burhaniye Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Burhaniye'de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Burhaniye ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Burhaniye Oto Kurtarıcı

Caddebostan Oto Kurtarıcı

Kenan Caddebostan Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Caddebostan'da siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Caddebostan ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Caddebostan Oto Kurtarıcı

Çakmak Oto Çekici

Kenan Çakmak oto çekici hizmetimiz ile 7 gün 24 saat sınırsız olarak zengin kadromuz ile siz değerli müşterilerimize Çakmak'da hizmet vermekteyiz.

Çakmak Oto Çekici

Çamlıca Oto Kurtarıcı

Kenan Çamlıca Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Çamlıca'da siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Çamlıca ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Çamlıca Oto Kurtarıcı

Çamlıca Oto Kurtarıcı

Kenan Çamlıca Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Çamlıca'da siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Çamlıca ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Çamlıca Oto Kurtarıcı

Çekmeköy Oto Kurtarıcı

Kenan Çekmeköy Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Çekmeköy'de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Çekmeköy ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Çekmeköy Oto Kurtarıcı

Çengelköy Oto Kurtarıcı

Kenan Çengelköy Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Çengelköy'de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Çengelköy ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Çengelköy Oto Kurtarıcı

Erenköy Oto Kurtarıcı

Kenan Erenköy Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Erenköy'de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Erenköy ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Erenköy Oto Kurtarıcı

Fikirtepe Oto Kurtarıcı

Kenan Fikirtepe Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Fikirtepe'de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Fikirtepe ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Fikirtepe Oto Kurtarıcı

Göztepe Oto Kurtarıcı

Kenan Göztepe Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Göztepe'de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Göztepe ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Göztepe Oto Kurtarıcı

Harem Oto Çekici

Kenan Harem oto çekici hizmetimiz ile 7 gün 24 saat sınırsız olarak zengin kadromuz ile siz değerli müşterilerimize Harem'de hizmet vermekteyiz.

Harem Oto Çekici

Harem Oto Kurtarıcı

Kenan Harem Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Harem'de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Harem ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Harem Oto Kurtarıcı

Imes Oto Çekici

Kenan Imes oto çekici hizmetimiz ile 7 gün 24 saat sınırsız olarak zengin kadromuz ile siz değerli müşterilerimize Imes'de hizmet vermekteyiz.

Imes Oto Çekici

İmes Oto Kurtarıcı

Kenan İmes Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri İmes'de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza İmes ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

İmes Oto Kurtarıcı

Kadıköy Oto Kurtarıcı

Kenan Kadıköy Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Kadıköy'de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Kadıköy ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Kadıköy Oto Kurtarıcı

Kadosan Oto Çekici

Kenan Kadosan oto çekici hizmetimiz ile 7 gün 24 saat sınırsız olarak zengin kadromuz ile siz değerli müşterilerimize Kadosan'da hizmet vermekteyiz.

Kadosan Oto Çekici

Kadosan Oto Kurtarıcı

Kenan Kadosan Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Kadosan'da siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Kadosan ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Kadosan Oto Kurtarıcı

Kartal Oto Çekici

Kenan Kartal oto çekici hizmetimiz ile 7 gün 24 saat sınırsız olarak zengin kadromuz ile siz değerli müşterilerimize Kartal'da hizmet vermekteyiz.

Kartal Oto Çekici

Kayışdağı Oto Kurtarıcı

Kenan Kayışdağı Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Kayışdağı'nda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Kayışdağı ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Kayışdağı Oto Kurtarıcı

Kozyatağı Oto Kurtarıcı

Kenan Kozyatağı Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Kozyatağı'nda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Kozyatağı ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Kozyatağı Oto Kurtarıcı

Madenler Oto Kurtarıcı

Kenan Madenler Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Madenler'de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Madenler ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Madenler Oto Kurtarıcı

Maltepe Oto Çekici

Kenan Maltepe oto çekici hizmetimiz ile 7 gün 24 saat sınırsız olarak zengin kadromuz ile siz değerli müşterilerimize Maltepe'de hizmet vermekteyiz.

Maltepe Oto Çekici

Maltepe Oto Kurtarıcı

Kenan Maltepe Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Maltepe'de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Maltepe ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Maltepe Oto Kurtarıcı

Ömerli Oto Çekici

Kenan Ömerli oto çekici hizmetimiz ile 7 gün 24 saat sınırsız olarak zengin kadromuz ile siz değerli müşterilerimize Ömerli'de hizmet vermekteyiz.

Ömerli Oto Çekici

Ömerli Oto Kurtarıcı

Kenan Ömerli Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Ömerli'de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Ömerli ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Ömerli Oto Kurtarıcı

Riva Oto Kurtarıcı

Kenan Riva Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Riva'da siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Riva ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Riva Oto Kurtarıcı

Sahrayıcedit Oto Kurtarıcı

Kenan Sahrayıcedit Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Sahrayıcedit'de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Sahrayıcedit ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Sahrayıcedit Oto Kurtarıcı

Samandıra Oto Kurtarıcı

Kenan Samandıra Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Samandıra'da siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Samandıra ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Samandıra Oto Kurtarıcı

Sancaktepe Oto Kurtarıcı

Kenan Sancaktepe Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Sancaktepe'de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Sancaktepe ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Sancaktepe Oto Kurtarıcı

Selamiali Oto Kurtarıcı

Kenan Selamiali Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Selamiali'de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Selamiali ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Selamiali Oto Kurtarıcı

Selimiye Oto Kurtarıcı

Kenan Selimiye Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Selimiye'de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Selimiye ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Selimiye Oto Kurtarıcı

Suadiye Oto Çekici

Kenan Suadiye oto çekici hizmetimiz ile 7 gün 24 saat sınırsız olarak zengin kadromuz ile siz değerli müşterilerimize Suadiye'de hizmet vermekteyiz.

Suadiye Oto Çekici

Suadiye Oto Kurtarıcı

Kenan Suadiye Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Suadiye'de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Suadiye ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Suadiye Oto Kurtarıcı

Şahinbey Oto Kurtarıcı

Kenan Şahinbey Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Şahinbey'de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Şahinbey ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Şahinbey Oto Kurtarıcı

Şile Oto Çekici

Kenan Şile oto çekici hizmetimiz ile 7 gün 24 saat sınırsız olarak zengin kadromuz ile siz değerli müşterilerimize Şile'de hizmet vermekteyiz.

Şile Oto Çekici

Şile Oto Kurtarıcı

Kenan Şile Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Şile'de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Şile ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Şile Oto Kurtarıcı

Taşdelen Oto Kurtarıcı

Kenan Taşdelen Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Taşdelen'de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Taşdelen ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Taşdelen Oto Kurtarıcı

Tepeüstü Oto Kurtarıcı

Kenan Tepeüstü Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Tepeüstü'nde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Tepeüstü ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Tepeüstü Oto Kurtarıcı

Ümraniye Oto Kurtarıcı

Kenan Ümraniye Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Ümraniye'de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Ümraniye ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Ümraniye Oto Kurtarıcı

Üsküdar Oto Kurtarıcı

Kenan Üsküdar Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Üsküdar'da siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Üsküdar ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Üsküdar Oto Kurtarıcı

Yenidoğan Oto Kurtarıcı

Kenan Yenidoğan Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Yenidoğan'da siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Yenidoğan ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Yenidoğan Oto Kurtarıcı

Yenisahra Oto Kurtarıcı

Kenan Yenisahra Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Yenisahra'da siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Yenisahra ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Yenisahra Oto Kurtarıcı

Ziverbey Oto Kurtarıcı

Kenan Ziverbey Oto Kurtarıcı olarak 7 gün 24 saat geniş araç filomuz ile 1991'den beri Ziverbey'de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek hasarlı araçlarınızda gerekse arızalı araçlarınıza Ziverbey ve çevresinde servis hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca sıfır araç transferi ve araç muayne işlemlerinizde taşımacılık yapmaktayız.

Ziverbey Oto Kurtarıcı